Hakkımızda

 

Kazançlı Ofis Sanal Mağazacılık ve Yazılım Anonim Şirketi, Bursa’da iş yeri tedarik alanında hizmet veren bir şirkettir. Şirketimiz, 1990 yılından beri kırtasiye alanında faaliyetlerine devam eden Beha Kırtasiye Anonim Şirketi’nin devamı niteliğindedir.

Kazançlı Ofis’in ana faaliyet alanı kırtasiye ürünlerinin tedarik edilmesidir. Buna ek olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre temizlik, gıda ve elektronik ürünlerini de tedarik edebiliyoruz.

Kazançlı Ofis, Lefkoşe Caddesi’nde bulunan merkez ofiste faaliyetlerini sürdürmekte olup bu adreste perakende satış mağazası da bulunmaktadır. Müşterilerimiz hem mağazamızdan, hem kazancliofis.com’dan hem de müşteri iletişim hattımız olan 444 13 46 numaralı telefondan sipariş oluşturabilirler.

Kazançlı Ofis’e saat 11’e kadar ulaşan siparişler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Hava ve yol şartları ya da stok durumu sebebiyle ortaya çıkabilen aksaklıklar için müşterilerimizden 1 iş günü opsiyon istenebilmektedir.

Kırtasiye kategorisi ana faaliyet alanımızı oluşturmakta olup, ihtiyaç duyulan tüm ürünler stoklarımızda bulunmaktadır. Müşterilerimizin oluşturduğu büyük siparişlere doğru cevap verebilmek için, sektörün önde gelen ithalatçı ve üreticileriyle güçlü bir ilişki kurduk ve sürdürüyoruz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR