Teslimat Bilgisi

 

TESLİMAT

 

Kazançlı Ofis, Türkiye'nin tüm illerine hizmet vermektedir. Bursa* sınırları içerisindeki 11:00'e kadar verilen siparişler Kazançlı Ofis araçlarıyla "Aynı Gün Teslim" teslim edilmektedir. Saat 11:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.Bursa haricindeki iller için gönderim diğer kargo firmaları ile sağlanmaktadır. Köy, mezra vb. yerlere teslimatımız bulunmamaktadır. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. Teslimat adresinin bulunduğu ilin Bursa'ya uzaklığına göre, siparişlerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.

 

Resmi tatil ve hafta sonu günleri "Aynı Gün Teslim" kapsamı dışındadır.

 

ÖDEME

 

Web sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz.

 

Havale/EFT ile ödeme yönetimi;  ile tutarın Kazançlı Ofis hesabına ulaşması ve siparişlerin onaylanması takip eden iş günü içerisinde yapılır. Bankaların transfer ücretleri tarafınızca karşılanacaktır.

 

Kredi Kartıyla Ödeme; mağazamızın ödeme sistemi iyzico tarafından sağlanmaktadır. Ödeme sistemimiz tüm güvenlik özelliklerini taşımaktadır.

 

KARGO-TESLİMAT ÜCRETLERİ

 

Bursa içi

 

Bursa içi 400 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. Sipariş tutarınız 400 TL altında ise 19,90 TL kargo bedeli olarak faturanıza yansıtılacaktır.

 

Kategori bazlı ürünlerde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.Bu gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir.

 

Bursa dışı

 

Bursa dışı 600 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak kargoya teslim edilecektir. Sipariş tutarınız 600 TL altında ise 49,90 TL kargo bedeli olarak faturanıza yansıtılacaktır.

 

Kategori bazlı ürünlerde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.Bu gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir.

 

Sipariş Teslimat-Kargolama

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda sistemde kayıtlı olan cep telefonunuzla iletişime geçilecektir.

 

*Bursa içi  aynı gün teslimatlar Kestel, Gürsu, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer ilçeleri için geçerlidir. Diğer ilçelere teslimatlar haftada 1 kez yapılmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR