Kullanım Şartları

 

KULLANIM SÖZLEŞMESİ

 

Kazancliofis.com, işletmelere tedarik hizmeti sunan bir internet mağazasıdır. Bu hizmet Kazançlıofis Sanal Mağazacılık ve Yazılım Anonim Şirketi tarafından sağlanmaktadır.

 

Kazançlı Ofis tescilli bir markadır.

 

Bu sözleşme tedarik hizmeti sunan kazancliofis.com’un nasıl kullanılacağını açıklamak ve bu açıklamaları onaylayanların hizmetten hangi şartlarla  faydalanabileceğini açıklamak amacıyla düzenlenmiştir.

 

Tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi önceden okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.Sözleşme üzerindeki anlaşmazlıklar konusunda Bursa Mahkemeleri yetkilidir.

 

Kullanım Kılavuzu

 

kazancliofis.com’dan alışveriş yapabilmek, hizmetlerden ve avantajlardan faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir.

 

Tüzel kişi olarak kayıt yapabilmeniz için mutlaka tüm bilgileri ve Vergi Dairesi/Vergi Numarası kısımları tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Gerçek kişi olarak kayıt olabilmek için tüm bilgileri ve TC Kimlik numarası kısımlarını eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Adınıza Fatura düzenlenebilmesi için TC Kimlik numaranız gerekmektedir.

 

kazancliofis.com’da seçtiğiniz herhangi bir ürünü alışveriş sepetine ekleyebilirsiniz. Bazı ürünlerde farklı seçenekler (renk, ebat vs) bulunduğunda en az bir seçim yapmadığınız takdirde ürün sepete eklenmeyecektir.

 

Tüm bilgileri (teslimat ve fatura bilgileri) eksiksiz olarak girdikten sonra 2 farklı ödeme seçeneğinden birini seçebilir ve siparişi tamamlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT ile ödeme seçeneğiyle, siparişin tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak olan banka bilgilerimizle Havale/EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT esnasında oluşan ve bankalar tarafından tahsil edilen ücretlerden kazancliofis.com sorumlu tutulamaz. Havale/EFT ödeme seçeneği tercih edilmesine rağmen 1 iş günü içerisinde tamamlanmayan ödeme sebebiyle sipariş iptal edilebilir.

 

Kredi kartıyla ödeme seçeneği İyzico tarafından sağlanmakta ve tüm güvenlik sertifikalarını taşımaktadır. Tüm banka kredi kartları sistemde kullanılabilmektedir. Belli dönemlerde değişiklikler göstermekle birlikte taksitli alışveriş mümkündür.

 

kazancliofis.com, Bursa ili sınırlarında aynı gün teslim şekliyle çalışmaktadır. Belli saatlere kadar verilen siparişler tarafınıza aynı gün teslim edilmektedir. Ürünlerimiz arasında yer alan bazı hacimli ürünler aynı gün teslim edilemeyebilir.

 

Saat 11.00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilir.Trafik, kaza vb. sebeplerle aynı gün teslim aksarsa kazancliofis.com siparişinizin en kısa sürede teslim edileceğini garanti etmektedir.

 

Bursa dışındaki iller için özel şartları taşıyan siparişler diğer kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

 

Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Pazar günü oluşturulan siparişler, bir sonraki iş gününde teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünleri faturasını ibraz etmek kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için bazı şartlar aranmaktadır.İade talebinde bulunduğunuz ürünün ve ambalajının hiçbir deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. Kullanıcı hatasından kaynaklanan ürün arızalarında iade mümkün değildir. Kazancliofis.com son tüketiciye satış yapmaktadır. Ürün arızaları ve tamiri ilgili firmaların servisleri tarafından yapılmaktadır. Kağıt ve ürünleri, temizlik ürünleri vb. ürün gruplarında iade kabul edilmemektedir.

 

Tüzel kişilerde İade işleminin tamamlanabilmesi için iade faturasının, satış faturasının bulunması gerekmektedir. Gerçek kişilerde iade için satış faturasının bulunması gerekmektedir. 

 

Kazancliofis.com’u kullanan her kullanıcı ve her misafir önceden bu metinde belirtilmiş olan şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR