Para Puan Sistemi

 

Kazançlı Ofis'te tüm alışverişler puan kazandırıyor!

 

Kazancliofis.com'dan yaptığını her alışveriş puana dönüşüyor. Topladığınız puanları hediye çekine dönüştürerek alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz. 

 

 

 

 

Puan sistemi nasıl çalışıyor?

 

  • Kazançlı Ofis'e ilk üye olduğunuzda 1500 puan, arkadaşınızı davet ettiğinizde 100 puan, ürün yorumlarına 5, ürün puanlama için 1 puan kazanabilirsiniz. Yaptığınız her alışverişte de alışveriş tutarının %1'i tutarına denk gelen puan kazanabilirsiniz. Puanlarınızı "Hesabım>Para Puan/Hediye Çeki" başlığı altından görüntüleyebilirsiniz. 

 

 

  • Aynı bölümde mevcut puanlarınızı hediye çekine de dönüştürebilirsiniz. Bu işlem sonucunda size bir hediye çeki kodu verilecektir. Bu kodu sepet sayfasında "Hediye Çeki" kısmına yazarak indirim tutarını sepetinize tanımlayabilirsiniz.

 

  • Hediye çeki kullanarak yaptığınız alışverişlerden puan kazanamazsınız. Hediye çeki ile yapılan alışverişlerde kargo ve teslimat koşullarında herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Kargo bedeli, minimum sipariş tutarı ve ücretsiz kargo için gerekli olan alışveriş tutarı aynı şekilde kullanılabilmektedir.

 

  • Para Puanlarınızı hediye çekine dönüştürürken, en düşük 10 TL'lik en yüksek 15 TL'lik hediye çeki oluşturabilirsiniz. Bu çekleri kullandığınız alışverişlerde herhangi bir alt limit aranmamaktadır. Örneğin: 15 TL'lik hediye çekini 15 TL'lik bir alışverişte bile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu çek tüm ürün grupları için kullanılabilir.

 

 

  • Arkadaşınızı Kazançlı Ofis'e davet ettiğinizde 100 puan kazanabilirsiniz. Puan, arkadaşınızın ilk siparişi sonrasında hesabınıza tanımlanacaktır.

 

  • Para Puan hesabınızda yer alan puanlar sadece hediye çekine dönüştürülerek kullanılabilir. Üyeler para puan karşılığı tutarı Kazançlı Ofis'ten nakit olarak talep edemezler.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR