Sürdürülebilirlik

 

Kazançlı Ofis AŞ, verdiği hizmetlerin ve sunduğu fiyatların sürdürülebilir olmasını, çevrenin korunmasını ve daha az kirletilmesine katkı sağlayıcı politikalar geliştirilmesini önemsemektedir. Bu kapsamda 2030 yılına kadar tamamlanması amaçlanan bir yol haritasına da sahiptir.

 

1.Verilen hizmetlerin ve sunulan fiyatların sürdürülebilir olması;

  • Kazançlı Ofis'te sunduğumuz ürün ve hizmetlere ait fiyatların size taahhüt edilen süre boyunca geçerli olmasına dikkat ediyoruz. Bu kapsamda kampanya sürecinde taahhüt edilen fiyattan ürün satışına devam edebilmek amacıyla üretici/toptancı ilişkilerimizi alternatifli olarak kuruyoruz. Özel fiyatlı ürün ve hizmetlerde mutlaka stok adedi belirtiyor, tüm müşterilerimizin bu fırsatlardan faydalanabilmesi için depolama alanımızın müsade ettiği ölçüde stok bulunduruyoruz.
  • Aynı kategoride bulunan ürünlerin birim fiyatlarını paylaşarak, satın alma sürecinize ve önceki alışverişlerinizle kıyaslama yapmanıza katkı sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Sosyal medya, billboard, TV reklamı vb. reklam araçlarıyla size gösterilen ürünlerin fotoğraflarını çözüm ortağı ajansımız ile biz çekiyoruz. Böylece size ürünün en gerçekçi halini sunuyoruz. Kazançlı Ofis AŞ, satın aldığınız ürün ve hizmetlerin, yararlandığınız indirim ve fırsatların işletme giderlerinize olumlu yönde katkı yapmasını amaçlamaktadır.

 

2.Çevrenin korunması ve daha az kirletilmesine katkı sağlamak;

  • Kazançlı Ofis tüm çalışma programı içerisinde çevrenin korunmasını ve daha az kirletilmesini sağlayıcı tedbirleri sürekli olarak almaktadır. Çöplerin niteliğine göre ayrıştırılması, poşet gibi plastik bazlı ürünlerin daha az kullanılması, gereksiz kopyalama ve çıktı işleminin yapılmaması bu tedbirler kapsamında ve sürekli olarak uygulanmaktadır.
  • Kazançlı Ofis'te satılan ve çevreyi kirletici ürüne dönüşme ihtimali olan ürünlerin geri dönüştürülebilir olanlarını tercih ediyoruz. Yine bu ürünler yerine daha kolay geri dönüşebilen ürünlerin tercih edilmesini teşvik ediyoruz.
  • Kazançlı Ofis'te kullanılan teslimat araçlarının 2025 yılına kadar tamamen elektrikli olmasını sağlayacağız.
  • Teslimatlar esnasında kullandığımız poşet, koli vb. ürünlerin alternatiflerini araştırarak tekrar kullanılabilen teslimat malzemelerini edinecek ve kullanacağız.
  • 2022 yılının sonuna kadar "Sıfır Atık" belgeli bir işletme olmayı hedefliyoruz.
  • Kazançlı Ofis olarak, çevrenin korunmasına katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarına destek veriyor, çalışma arkadaşlarımızı da ödüllendiriyoruz. 

 

3.Politikların nasıl hayata geçeceği;

  • Kazançlı Ofis, her yıl gelirinin en az %1'ini iş ve süreç geliştirme için harcamayı planlamaktadır. Bu gelişimin, hem sunulan ürün ve hizmetler hemde çevrenin korunması için doğru sonuçlar oluşturması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR